REGIONALNI PRZEDSTAWICIELE SPRZEDAŻY

  Woj. mazowieckie
Łukasz Mikulski
tel. 602 756 294
l.mikulski@promattop.pl
  Woj. mazowieckie
Piotr Marcinkiewicz
tel. 571 407 180
p.marcinkiewicz@promattop.pl
  Woj. wielkopolskie, lubuskie i dolnośląskie
Jarosław Stachowiak
tel. 602 751 224
j.stachowiak@promattop.pl
  Woj. małopolskie, śląskie i opolskie
Karol Watoła
tel. 606 790 607
k.watola@promattop.pl
  Woj. małopolskie, śląskie i opolskie
Grzegorz Konczelski
tel. 502 786 385
g.konczelski@promattop.pl
  Woj. podlaskie, lubelskie i podkarpackie
Jacek Adamczuk
tel. 606 139 667
j.adamczuk@promattop.pl
  Woj. zachodniopomorskie, pomorskie
i warmińsko-mazurskie
Kamil Ziółkowski
tel. 606 707 990
k.ziolkowski@promattop.pl
  Woj. łódzkie, świętokrzyskie i kujawsko-pomorskie
Przemysław Paprzycki
tel. 602 718 439
p.paprzycki@promattop.pl
  Glass Product Manager
Tomasz Nowak
tel. 602 845 445
t.nowak@promattop.pl
  Tunnel Manager
Jacek Ćwikliński
tel. 604 128 730
j.cwiklinski@promattop.pl